Magyarország ismét bezár!

Magyarország ismét bezár!

„Szeptember 1-től a külföldi állampolgárok Magyarország területére nem léphetnek be. A külföldről hazatérő magyar állampolgároknak pedig 14 napra vagy két negatív teszt bemutatásáig karanténba kell vonulniuk.” – jelentette be Gulyás